• Новак
Акрилик Предиво од Волна Roving Рефус - Црна 8.82 оз Супер Волна Буци Предиво, Волна Roving Врвот за Рака се Врти, Felting, Ткаење

Акрилик Предиво од Волна Roving Рефус - Црна 8.82 оз Супер Волна Буци Предиво, Волна Roving Врвот за Рака се

DEN 1629.60

Достапност
Достапно за нарачка

, за да се задоволат потребите на различни луѓе. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Тоа е најдобриот подарок за семејството и пријателите. 【ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ】 : Рака мие со млака вода и исушете станот; предиво може да се почувствува со топла вода и агитација.【Не е лесно да се пробие】 : Под нормални околности, не грижете се дека предиво ќе се скрши лесно, така што вашиот креативен процес, станува помеко. Тоа се чувствува неверојатно мека и нежна на допир.Рачно изработени работи се полни срцето, и убави и длабоки.Машина за миење.Машина фен може да биде редовно се користи во најжешките достапни температурата поставување.Направи шамија, а пет кревет или некоја убава ќебе.Тоа ќе биде единствено и апсолутно прекрасни подарок за секоја прилика Што ќе ви се задржи топло во ладно дена и кул за време на топло оние. 【Добри Дарови】 : Тоа може да се направи во ништо, како што се мали животни, спортски автомобили, растенија и така натаму.Една боја е во кеса, многу е лесно да ги собереш на боја треба, па никогаш не ќе мора да се грижите за нивната боја ќе биде хаос.Почетна температура на вода не треба да надминува 40 C или 105 F.Хлор производ може да се користи.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат