• Новак
Felting Волна Felting Волна Алатка, за Игла Felting DIY

Felting Волна Felting Волна Алатка, за Игла Felting DIY

DEN 1622.40

Достапност
Достапно за нарачка

На производи се погодни за DIY производи од волна, волна стоки, волна, чанти, итн.Како бебе, можете исто така да го користите овој прирачник за брзо учење на потребните вештини.Опремен со повеќе типови на алатка,тоа е многу погодно.Со оваа алатка во собата, можете слободно да DIY на рачно производство на волна, уметнички дела што треба, везени, животни, пејзажи и др.Најдобар подарок за волна уметност ентузијасти или домаќинки.Карактеристика : На производи се погодни за DIY производи од волна, волна стоки, волна, чанти, итн.Опремен со повеќе типови на алатка,тоа е многу погодно.Најдобар подарок за волна уметност ентузијасти или домаќинки.Со оваа алатка во собата, можете слободно да DIY на рачно производство на волна, уметнички дела што треба, везени, животни, пејзажи и др.Како бебе, можете исто така да го користите овој прирачник за брзо учење на потребните вештини.Ве молиме да го користите на пена мат за да се избегне штетата.Погоден за Многу Материјали : како волна, не-плетени ткаенини и предиво, може да се направи широк спектар на занает дизајни како што се килими, мат, накит, и ,keyring, дома декор предмети ,животни играчки,итн.Спецификација : Материјал : Пластични+Metal Weight : 330g Package листата : 9 * Needle1 * Handle1 * Игла bottle1 * Работа мат(15*15*3cm)1 * Дрвени awl(set)1 * Лепак(30ml)1 * поставете Прст(случаен боја)1 * Pliers1 * Brush1 * Пластична рачка awl1 * Ножици (случајни бои)1 * Настава manual Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Спецификацијата

Material:
Plastic+Metal
Weight:
330g
Package list:
9 * Needle :
1 * Handle :
1 * Needle bottle :
1 * Work mat(15*15*3cm) :
1 * Wooden awl(set) :
1 * Glue(30ml) :
1 * Finger set(random color) :
1 * Pliers :
1 * Brush :
1 * Plastic handle awl :
1 * Scissors (random colors) :
1 * Instruction manual :
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Со стоката дадена додека купуваат