• Новак
aipiao Волна Roving Чувствува Игла Стартер Предиво Roving Комплет Врти Занаетите Везана Додатоци Врти Ткаење Кукла Прави Уште

aipiao Волна Roving Чувствува Игла Стартер Предиво Roving Комплет Врти Занаетите Везана Додатоци Врти Ткаење

DEN 554.40

Достапност
Достапно за нарачка

1.Волна почувствува комплет содржи три бои волна roving предиво, секоја боја тежи 50g, тоа е погоден за DIY занаети. 2.Волна roving е идеален за игла felting, влажни felting, предење, ткаење, embellishments, кукла одлуки, сапун одлуки, фен топки, и повеќе.Користете влажна или сува. 3.Ќе добиете основни волна материјал и алатки додатоци што ви треба, нека ви уживајте во вашиот DIY занает.Капчиња Куки*1. Игла Felting Игли*9. Features1.Волна почувствува комплет содржи три бои волна roving предиво, секоја боја тежи 50g, тоа е погоден за DIY занаети.2.Волна roving е идеален за игла felting, влажни felting, предење, ткаење, embellishments, кукла одлуки, сапун одлуки, фен топки, и повеќе.Користете влажна или сува.3.Ќе добиете основни волна материјал и алатки додатоци што ви треба, нека ви уживајте во вашиот DIY занает.Спецификации : Пакет : Капчиња Куки*1 Игла Felting Игли*9 Colors Игла Felting Волна*3 Notice1. Потврда информации пред исплата, ве молиме потврдете го редоследот на информациите внимателно и плати по информациите се точни.2. Поради разлики во бојата, контрастот и осветлувањето на екранот уреди како што се компјутерите и мобилните телефони, неизбежно ќе се разликите помеѓу сликите можете да го видите и вистински објекти.3. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување.Добредојдовте на домот на aipiao, ве молиме слободно да се купи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат