• Новак
Виножито Килибар Памук Конец DIY Волна, Влакна Бела Црна 13colors 10g/Торба Волна за Игла Felting се Справи со Алатки Поставите Волна Roving (Боја : Армија Зелено)

Виножито Килибар Памук Конец DIY Волна, Влакна Бела Црна 13colors 10g/Торба Волна за Игла Felting се Справи

DEN 1903.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Разноврсна】Може да ткаат милениче гнездо, перница, душек, перница, ќебе, итн.погоден за екстремни супер ткаење и арм ткаење, може да се задржи овој луксузен домашен предмети засекогаш.Тоа е навистина среќен за да се произведе убави меки предмети во секое време.Можете да направите нешто што сакате, шалови, килими, кревет ќебиња, капи, џемпери и сл или може да стане убава декорација во вашата дневна соба или во спалната соба за да се исполнат било какви потреби на DIY. 【Лесно да сплетам】Оваа дебели е совршен за екстремни гигант плетење и арм плетење, и е многу почетник пријателски,се идеални подароци за деца, пријатели, мајки, баби, колеги, соседи. 【 удобно да се справи со】мека и удобна, не pilling, не пролевање.мека во текстура, и интимни ткаенина нежно се грижи за вашата кожа.Тоа е мерка на детето и домашно милениче-пријателски. 【DIY дизајн】Дебел памук, плетени газа ленти може да се користи за ткаење буци плетени ќебиња, пет гнезда, теписи, половината влошки и други предмети.Готови производи на DIY прирачник дизајн, исто така може да се користи како украс за дневна соба, спална соба, итн., можете да го стори тоа со семејството и пријателите, уживаат во забавата на DIY, или, како еден од добри дарови. 【 услуга гаранција】Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве поддржи во рок од 24 часа. 【исклучително мека】не добиете куп,Оваа прекрасна памук конец е погоден избор за капчиња проекти како што се doily мат, која е една од најчестите парче од ткаенина користи како табела врвот.Конец за Плетење, Капчиња, Везови и правење Tablecloths, Маса Душеци, Завеси и Перници итн.DIY волна, влакна бела црна 13colors 10g/торба волна за игла felting се справи со алатки поставите волна roving.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат