• Новак
Xuccus WFPFBEC Alpaca Кадрави Влакна за Волна Почувствува, Особено за Poodle/Bichon и Овци Кафеава Боја 150g 10g/Боја 15colors

Xuccus WFPFBEC Alpaca Кадрави Влакна за Волна Почувствува, Особено за Poodle/Bichon и Овци Кафеава Боја 150g

DEN 776.64

Достапност
Достапно за нарачка

Функција : Дише.Модел : Суровини.Влакна тип : главен.Тип на производ : Други Влакна.Тип : Alpaca.WFPFBEC alpaca Кадрави Влакна за Волна Почувствува, особено за Poodle/Bichon и Овци Кафеава боја 150g 10g/боја 15colors прозорец.admin Account Id=231396151.Објектот специфики : Функција : Breathable Pattern : Raw Fiber тип : staple Product тип : Други Fiber Type : Alpaca Style : Шупливи Conjugated Use : Felt Material : 100% Полиестер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат