• Новак
Виножито Килибар Памук Конец 8/24 Боја на Волна и Игла Чувствува Комплет за Волна Roving Чувствува Пена Врти Игла Удирање Стартер Додатоци (Боја : Type4)

Виножито Килибар Памук Конец 8/24 Боја на Волна и Игла Чувствува Комплет за Волна Roving Чувствува Пена Врти

DEN 2001.60

Достапност
Достапно за нарачка

Конец за Плетење, Капчиња, Везови и правење Tablecloths, Маса Душеци, Завеси и Перници итн.Готови производи на DIY прирачник дизајн, исто така може да се користи како украс за дневна соба, спална соба, итн. 【Лесно да сплетам】Оваа дебели е совршен за екстремни гигант плетење и арм плетење, и е многу почетник пријателски,се идеални подароци за деца, пријатели, мајки, баби, колеги, соседи., можете да го стори тоа со семејството и пријателите, уживаат во забавата на DIY, или, како еден од добри дарови. 【 удобно да се справи со】мека и удобна, не pilling, не пролевање.Нашите волна почувствува комплет обезбедува 8/24 видови на светли влакна волна бои.【Разноврсна】Може да ткаат милениче гнездо, перница, душек, перница, ќебе, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат