• Новак
Акрилик Предиво 1-8cm Бела Чувствува Топката Волна Монистра за Играчки Одлуки Занает Чувствува Poms Волна Roving (Големина : 1.2 см X 10Pcs)

Акрилик Предиво 1-8cm Бела Чувствува Топката Волна Монистра за Играчки Одлуки Занает Чувствува Poms Волна Roving

DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Не е лесно да се пробие】 : Под нормални околности, не грижете се дека предиво ќе се скрши лесно, така што вашиот креативен процес, станува помеко. 【Материјали】 : Нашата волна ролни се направени од волна.Ова значи дека тие лесно можат да бидат моделирани во било која форма сакате, и оваа волна ќе го направат вашиот работите изгледаат поубаво. 【Добри Дарови】 : Тоа може да се направи во ништо, како што се мали животни, спортски автомобили, растенија и така натаму., за да се задоволат потребите на различни луѓе.Тоа е најдобриот подарок за семејството и пријателите.Рачно изработени работи се полни срцето, и убави и длабоки. 【ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ】 : Рака мие со млака вода и исушете станот; предиво може да се почувствува со топла вода и агитација.Машина за миење.Почетна температура на вода не треба да надминува 40 C или 105 F.Хлор производ може да се користи.Машина фен може да биде редовно се користи во најжешките достапни температурата поставување.Објектот не може да се измазнети или заврши со железо. 【ДОВЕРЛИВИ КЛИЕНТ ГАРАНЦИЈА】 : 100% без мака задоволство гаранција и 24 часа на клиентите e-mail услугата. 7-дневна гаранција за враќање на парите за која било причина, ако не сте задоволни со нашата производ за било која причина, едноставно пратете ја( не се оштети или да се користат) назад за замена или целосно враќање на средствата.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате!. 1-8cm Бела Чувствува Топката Волна Монистра За Играчки Одлуки Занает Чувствува Poms Волна Roving Materials Felt Cloth Color As фото shown Net Weight As фото shown Size1-8cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат