• Новак
Wistyria Изданија WR-905R Волна Roving, Букет, 8-Пакет

Wistyria Изданија WR-905R Волна Roving, Букет, 8-Пакет

DEN 354.96

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за игла felting, влажни felting, коса, костим перики, ткаење, предење, шкафче hooking и повеќе.Таа има една убава сјај заврши, е многу префинет, не содржи грутки или над-обоена области и мерки околу 12 Инчи долго.Roving топки доаѓаат во рака обновливи zippered торбичка.Тоа е достапна во букет дизајн.Тоа е увезен производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат