• Новак
Merino Волна Roving Топ - 21um Игла Felting DIY Занает Материјали (-3.5 МЛ) (Средна Сива)

Merino Волна Roving Топ - 21um Игла Felting DIY Занает Материјали (-3.5 МЛ) (Средна Сива)

DEN 2042.40

Достапност
Достапно за нарачка

✅SUPPLEMNT ДОЛЖИНА : Дебелина 1.2"-1.6",Околу. 13ft Должина. ✅Оваа високо квалитетна волна roving може да им помогне на вашите проекти изгледа прилично и професионални. ✅ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Идеален за игла felting, влажни felting, предење, ткаење, кукла одлуки, сапун одлуки, фен топки. ✅Лесно да се вклучат во различни занаети или хоби, совршен избор, како подароци за вашите пријатели, или секој кој сака игла felting. ✅ОНА што МОЖЕ да НАПРАВИТЕ : 24-Часовна Поддршка за Корисниците, 30 Ден Парите Назад Загарантирана, 2-годишна Гаранција.МАТЕРИЈАЛ 100% Чиста merion волна Тежина : 3.5 ОЗ Дебелина : 1.2-1.6 во Должина од Околу 1,5 метри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат