• Новак
Рамки ezhang производот се користи за бесење слики лесен и едноставен

Рамки ezhang производот се користи за бесење слики лесен и едноставен

DEN 2335.68

Достапност
Достапно за нарачка

лесен за употреба за бесење на слики.висат рамка или слика без алатки.закачи слика за помалку од две минути.лесен начин да виси рамки и слики.команда лесен начин виси рамки.EZHANG се користи за да се планината рамки без никакви мерење алатки еден човек-работно место во помалку од 2 минути за која било големина на рамка.многу лесен начин за да виси рамки и слики.EZHANG е лесно да се користи за бесење на слики и цртежи и да било големина на рамка.Тоа е единствениот достапен производ на пазарот и има многу ниска цена.Нема потреба за мерење алатки или подадена рака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ArtToFrames 9x15 инчен Црна Дамка на Цврсти Црвено Дабови Слика Рамка со 2 Инчен Еден Ткаенина Бела Мат, SingleMat-0066-59504-YBLK-9x15-65

Доаѓа со 060 Plexi Стакло и жица виси сет за монтирање на ѕид!.Изработени од Дрво оваа една од еден вид обича

DEN 996.00