• Новак
CreativePF [11x22wal] Орев Заврши Слика Рамки Има 11 од 22-инчен Избрани Медиуми (12-Pack)

CreativePF [11x22wal] Орев Заврши Слика Рамки Има 11 од 22-инчен Избрани Медиуми (12-Pack)

DEN 11998.80

Достапност
Достапно за нарачка

ДИЗАЈН - Традиционална Орев заврши има 11x22-инчен избрани медиуми со инсталиран закачалка.ПРИКАЗ - Содржи ѕид закачалка за сит ѕид се вклопуваат.КАДРИРАЊЕ - Орев заврши, произведени еко пријателски дрвени калапи со ламинатни заврши за постојан квалитет и долговечност со полна сила стакло, мерки 13x24-инчи надвор димензии.ПАКУВАЊЕ - Поединечно ракави држејќи ги прашина слободни.ГАРАНЦИЈА - 100% Задоволство Гаранција, Семејство во сопственост и со гордост се направени во САД уште од 1904 година. КРЕАТИВНИ СЛИКА РАМКИ се со гордост се направени во НАС уште од 1904 година. Ние сме семејство во сопственост специјализирана во дизајнирање на нови и креативни слика рамки за бизнис, статистика и дома.Тие вклучуваат произведените еко-пријателски калапи, полна сила стакло, обичај easel грб со закачалки за повеќе флексибилност.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се во контакт со нас.Со нашата 100% Задоволство гаранција може да се купи со доверба на знаејќи го вашиот нов рамки биле изградени да траат цел живот.Се откажат од нас линија, ако имате било какви прашања, ви Благодарам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ArtToFrames 9x15 инчен Црна Дамка на Цврсти Црвено Дабови Слика Рамка со 2 Инчен Еден Ткаенина Бела Мат, SingleMat-0066-59504-YBLK-9x15-65

Доаѓа со 060 Plexi Стакло и жица виси сет за монтирање на ѕид!.Изработени од Дрво оваа една од еден вид обича�

DEN 996.00