• Новак
RPJC 4x6 Слика Рамки Направен од Цврсто Дрво со Висока Дефиниција Стакло за Табела Врвот на Екранот и Ѕид Монтирање Фото Рамка Црна

RPJC 4x6 Слика Рамки Направен од Цврсто Дрво со Висока Дефиниција Стакло за Табела Врвот на Екранот и Ѕид Монтирање

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа рамка се изложуваат прекрасни природни дрво и традиционално занаетчиство кои совршено се вклопува со секој простор акцент во секоја соба, оваа рамка парови и со семејни фотографии, еклектична пр ints и е одлична за подарок инг во housewarm ing партии, бебето тушеви и на семејните настани.НА RPJC ФОТО РАМКА ПРЕДНОСТ : Рамка Направена од цврсто дрво ,Животна средина боја,со Висока Дефиниција Стакло,квалитетни и издржливи.Големина : се Вклопува 4x6 инчен Фотографии!Реалната големината на Рамката (заврши големина) е 5-1/4"x7"x3/4".Не само оставете ги вашите слики на вашиот мобилен телефон!Цел вашиот рамка сега и се приклучат на илјадници други задоволни клиенти кои сакаат нашите производи.полиран стакло предни дава јасен приказ на вашата слика и да се задржува на живот на вашата фотографија.Верувам дека скоро сите Американските семејства се користи за нашите Слика рамки.И неговите не се скапи.Животната средина : Ниска доведе боја,P2 МДФ назад,Природно дрво.RPJC прерасна да биде снабдувач на избор во Северна Америка малопродажните синџири служи на маса на пазарот.Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задната страна, за лесен пристап.Рамка е обезбедена со ѕид куки (портрет и пејсаж).Ви благодариме за платформа, имаме можност да ви обезбеди со добро квалитет цврсто дрво фото рамка директно.Цел со доверба, и кликнете додај во кошничката сега.Основана во 1985 година, Повеќе од 30 години искуство во производство на слика рамки.Исклучително внимателно и спакувани за да се обезбеди тоа ќе пристигне безбедно!.RPJC е професионална дрвени слика рамка производителот.ЗДРАВ ДИЗАЈН : Традиционално дизајниран рамка со неверојатна издржливост.Подготвен да се откажам рамка на ѕидот или да се прикаже на екранот на десктоп.Избор RPJC Она што ќе добиете за не е само soild дрво слика рамка, но исто така и односот кон квалитетот на животот, концептот на заштита на животната средина и почетокот на добро расположение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат