• Новак
Aquasana EQ-1000-БАЗА-AST Целата Куќа Вода Филтер Систем - Вода Омекнувач Алтернатива - Сол-Слободен Descaler, Јаглерод & KDF Дома Вода Филтрација - Филтри Слоевита & 97% Од Хлор - 1,000,00

Aquasana EQ-1000-БАЗА-AST Целата Куќа Вода Филтер Систем - Вода Омекнувач Алтернатива - Сол-Слободен Descaler,

DEN 17367.84

Достапност
Достапно за нарачка

Чисти, Одличен Вкус Вода Од Секој Допрете Во Вашиот Дом - ги Отстранува 97% од хлорот и го намалува штетни загадувачи, како олово, жива, хербициди, пестициди, VOCs, и повеќе.Висока-Перформанси Филтер Систем - Сол-слободен клима уред, јаглерод & KDF филтрација конструиран за да се зголеми филтрација и да се намали скала, додека оставајќи здрава минерали во вода.Овој систем НЕ ќе се намали Вкупно Растворени цврсти Материи (TDS).Цена Ефикасен & Долготрајни - Чиста вода за помалку од $0.01 галон - Save два пати повеќе во однос на другите брендови на прочистена вода за 1 милион литри или 10 години.Лесно Одржување - Нема одвод или назад испирање е потребно - за Лесно да го замени пред филтер секои 2 месеци за најдобри филтрација и проток.Врвот Одделение Компоненти - Систем вклучува филтер резервоарот, клима уред резервоарот, 20" пре-филтер спојки, и вентили.PEX цевки не е вклучено – Точка може да се брод во повеќе од една кутија и може да пристигне одделно.Ве молиме разгледајте го сопственикот прирачник пред поставување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат