• Новак
Brushless Пумпа за Вода, 1pc Мини 12V DC 6W Храна Одделение Подводните Brushless Пумпа за Вода 2L/мин за Аквариум/ Фонтана/ Мал рибник/ Циркулација на Вода Систем, Ниско ниво на Буча?

Brushless Пумпа за Вода, 1pc Мини 12V DC 6W Храна Одделение Подводните Brushless Пумпа за Вода 2L/мин за Аквариум/

DEN 501.60

Достапност
Достапно за нарачка

Долг живот, ниско ниво на бучава, еко-пријателски и енергија-штедење.За внатрешна и надворешна употреба, се одржат издувам должност работи за 24 часа.Работат внатре/надвор ладна или топла вода.Траење на живот е над 20000 часа во нормална состојба.Широко се користи за аквариум, фонтана, мал рибник, сончев систем, радијатори, за циркулација на вода систем, опрема, итн.Долг живот, ниско ниво на бучава, еко-пријателски и енергија-штедење.Работат внатре/надвор ладна или топла вода.За внатрешна и надворешна употреба, се одржат издувам должност работи за 24 часа.Траење на живот е над 20000 часа во нормална состојба.Широко се користи за аквариум, фонтана, мал рибник, сончев систем, радијатори, за циркулација на вода систем, опрема, итн.Спецификации : Max.Влезен Напон : 12 V DC Max.Внесување на струјата : 500m A Max.Моќност : 6 W Течност Температура : 32~149(0~65) Проток : 2 L/min Жица Должина : Околу 50cm/19.7 во Жици : Црвено(+); Црна(-) Бучава : 35dba Течност : Водата Доводното Дијаметар : За 9.8 mm/0.4 во Штекер Дијаметар : За 6.8 mm/0.3 во Тежина : 64g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Пумпа за Вода Напомена : ве Молиме овозможи мали димензии грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LIZIWEI AC Фреквенција Конверзија Потопна Пумпа, Протокот Прилагодливи Потопна Пумпа за Вода за Фонтана Аквариум

1 Висока ефикасност и енергијазаштеда на моторни донесува напредни фреквенција конверзија на електрон�

DEN 4319.76