• Новак
Едноставна Делукс 800GPH Дното Вшмукување Потопна Пумпа за Вода (3000L/H, 60W) со 9.8 ft Висок Лифт 3 Млазници за Риба Резервоарот, Езерце, Аквариум, Хидропоника, Црна

Едноставна Делукс 800GPH Дното Вшмукување Потопна Пумпа за Вода (3000L/H, 60W) со 9.8 ft Висок Лифт 3 Млазници

DEN 2162.40

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за употреба со ниско ниво на водата : ова пумпа е вода влезот е блиску до дното на резервоарот, и може да пумпа за вода од толку ниско, како 1cm; На 360⁰ omnidirectional филтрирање, решавањето на проблемот на чистење на вашиот риба резервоарот.Smart anti-сушење дизајн : принцип : сува водење на работење ќе се зголеми моторни температура.Затоа, кога моторот автоматски исклучен ние треба да се отсече сила веднаш.Тоа може ефикасно да се намали штетата предизвикана со сува работи.Спецификации : димензии : 5.71*4.33*6.3 инчен; max проток : 800 GPH (3000 L/H); max лифт на висина : до 9.8 нозе; 110-120 V/60 HZ.Лифт на висина : Тоа е макс висина на вода оди нагоре, по поврзувањето на водовод да млазницата (Бидете сигурни дека заеднички запечатени сигурно и цврсто), на 5.9 ft долг кабелот за напојување нуди лесен за инсталација каде што треба.Пакет се вклучени : 1 пакет 800 GPH дното вшмукување потопна пумпа за вода и 3 големина млазници.Димензии : 5.71*4.33*6.3 инчен;.Макс проток : 800 GPH (3000 L/H);.Макс лифт на висина : до 9.8 нозе;. 110-120 V/60 HZ.Должина на кабелот за напојување : 5.9 ft.Пакет се вклучени : 1 пакет 800 GPH дното вшмукување потопна пумпа за вода и 3 големина млазници.Ниско ниво на водата дизајн, водата доводното е блиску до дното на резервоарот, може да пумпа за вода за толку ниско, како 1cm, и апсорбираат вода потемелно. 360-степен транспорт и дефекација, вода приливи сите околу себе, нема мртви краеви во апсорпција на вода, решавањето на проблемот на чистење риба!.Smart anti-сушење дизајн : сува водење на работење ќе се зголеми моторни температура.Кога моторот автоматски исклучен ние треба да се отсече сила веднаш.Тоа може ефикасно да се намали штетата предизвикана со сува работи.Едноставна Делукс 800 GPH Дното Вшмукување Потопна Пумпа за Вода (3000 L/H, 60 W) со 9.8 ft Висок Лифт, 3 Млазници за Риба Резервоарот, Езерце, Аквариум, Хидропоника.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат