• Новак
Jadeshay Мини Пумпа за Вода Brushless DC 12V Пумпа за Вода Храна Одделение за Пиење Фонтана Морнар Аквариум, Фонтана, Мал рибник, Сончев Систем (6W)

Jadeshay Мини Пумпа за Вода Brushless DC 12V Пумпа за Вода Храна Одделение за Пиење Фонтана Морнар Аквариум,

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен, лесен и удобен да го инсталирате.Храна одделение, еко-пријателски и не-токсични.Енергија-заштеда со ниско ниво на бучава и долг животен век.Може да биде инсталиран внатре/надвор од водата.Применливи за аквариум, сончев систем, за циркулација на вода систем, медицински инструменти и др.Лесен, лесен и удобен да го инсталирате.Храна одделение, еко-пријателски и не-токсични.Енергија-заштеда со ниско ниво на бучава и долг животен век.Може да биде инсталиран внатре/надвор од водата.Применливи за аквариум, сончев систем, за циркулација на вода систем, медицински инструменти и др.Specification Material : Инженерство Plastic Color : White Input Напон : 12 V DCPower : 6 WNumber на Impeller : Multistage Rotational Брзина : 2000-8500 rpm Flow : 0.1-3 м3/h Lift : 0.5-15m Inlet Дијаметар : 9mm/0.35 in Outlet Дијаметар : 6.8 mm/0.27 in Weight : 54g Package List1 x Пумпа за Вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат