• Новак
Aquverse A6000-К Топ-Оптоварување Вода Диспензерот Филтрација Систем, Црна

Aquverse A6000-К Топ-Оптоварување Вода Диспензерот Филтрација Систем, Црна

DEN 1202.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тешки-должност хардвер и спакувани метал надворешна градба ја прави единици солиден и издржливи.Номинална за покажана исклучителна енергетска ефикасност.Супер ладна и топла излез (38 - 58 степени ладно и 185 степени).Патентирана течење guard држи течни шишиња од одлевање на водата на подот.Брзо се пополни го оценувате (16 Oz.За помалку од 8 секунди!) и длабоко да се пополни простор за поголеми спортски шишиња и контејнери.Боја : Нерѓосувачки Црна LG висока ефикасност компресор со најниска циклус го оценувате достапни обезбедува долг животен век.Циркулација на воздухот за ладење со внатрешно пролет-монтирани, hermetically запечатени компресор со автоматско преоптоварување заштитник.Високо-волумен, 304 електро полиран не ' рѓосувачки челик топло и ладно резервоари со внатрешна греење калеми и бакар ладилни линии се обезбеди без исклучување вкус на вода.Тешки-должност хардвер и спакувани метал надворешна градба ја прави единици солиден и издржливи.На 5 H доаѓа со валани метални страни кои се 7 пати повеќе траен отколку традиционалните нерѓосувачки челик ладилници и се третирани со анти-отпечатоци и дупка со заштита на обезбедување едноставни расчистување и кавга-бесплатно одржување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат