• Новак
Elkay EHFSA8L1Z Ѕид АДА Кулер, Не-Филтрирани, 8 GPH, Светло Сива Гранит

Elkay EHFSA8L1Z Ѕид АДА Кулер, Не-Филтрирани, 8 GPH, Светло Сива Гранит

DEN 20764.80

Достапност
Достапно за нарачка

Бариера-бесплатно, АДА дизајн ги исполнува упатствата за возрасни АДА стандарди кога се правилно инсталирани.Едно парче backsplash и слив полира со сатенски финиш.Светло-допир контроли на предната и страни за лесно ракување.Flexi-Guard bubbler обезбедува флексибилни антимикробна устата guard за да се заштити од повреди и микроорганизми кои, исто така, го намалува вода отпад.Винил облечени заврши е издржлив и привлечни.Номинална за внатрешна употреба.Wall-mount вода ладилникот со едно парче од не ' рѓосувачки челик слив со backsplash.Pushbar активирање на предната и страни со покрена писма да им се помогне на оштетен вид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат