• Новак
Стоножка Демонот Женска Mens Брз Сува Вода Чевли Лето Бос Аква Патики за на Плажа Пливаат Сурфање

Стоножка Демонот Женска Mens Брз Сува Вода Чевли Лето Бос Аква Патики за на Плажа Пливаат Сурфање

DEN 1000.80

Достапност
Достапно за нарачка

Гумен ѓон.БРЗ-СУВА и ДИШЕ : Брзо-сува вода чевли,Супер лесен и дише само како чорапи,овозможуваат голема слобода.БЕЗБЕДНОСТ : Горна со сол отпор,гумени outsole и мек материјал направи чевли не се лизга и заштита од отскочна на камен и камен.ПОГОДНОСТ : Според ширината на нога брзо да се прилагоди на чевли гума за џвакање,лесно да се носат и полетување.Лесен и compressible, лесно да се свитка и носат.Уникатен Дизајн : Мека ткаенина,на горниот дел е еластична,флексибилни и удобно.ПОВОД : на Плажа,базен,базен,тежина обука,едрење,пловењето,kayaking,сурфање на ветер,велосипедизам,пешачење,риболов,одбојка на плажа,градинарството и возење.Погоден за широк спектар на настани.Стоножка Демонот Женска Mens Брз Сува Вода Чевли Лето Бос Аква Патики за на Плажа Пливаат Surf Нуркање.Карактеристики & Придобивки : . -Овие женска mens вода чевли лесно оружје, но тоа не и полетување,лесно да се свитка и се носат кога надвор. -Стоножка Демонот аква вода за пливање чевли погодни за мажи, жени, момчиња, девојки. -Во близина на бос искуство,но со заштита и контрола.Голем број на чевли во различни стилови и мотиви,полна со индивидуалност. -Лесни, дише и брзо сушење вода чевли, водат ткаенина и ултра-светлина не се лизга гумени единствена за одличен нога искуство. -Добар партнер за летни активности,совршен за на плажа игри,пливање, сурфање, билијард, едрење, воден парк, пловењето, одбојка на плажа, риболов, одмор итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат