• Новак
Vibram Жените V-Аква Сива/Сина Вода Чевли

Vibram Жените V-Аква Сива/Сина Вода Чевли

DEN 1866.96

Достапност
Достапно за нарачка

100% Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Силиконски отпечатоци внатрешноста на чевли за безбедна одговара.Megagrip Vibram Гума.Машина За Миење Ладно / Исуши.Тежина = 3.95 оз. / 112 грама. 3.7 mm Megagrip Outsole w дренажа перфорации за додаде перформанси. 2 mm ЕВА insole со Силикон Третман.Најдобри Користи : Влажно Рок Пешачење, Canoeing, Kayaking, Реката Експедиции, Цевки, ВЕЧЕРАМ.Машина За Миење Ладно / Исуши.Сигурен зафат на влажни и суви површини.Супериорен зафат со солиден долговечност.Оптимална рамнотежа на стабилност и флексибилност за земјата адаптација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат