• Новак
FKJLUN Wastebasket Рециклирање на Отпадоци 64L Круг со Капак Ѓубре Може да Кујна Ресторан на Отворено Канализација за Рециклирање на Отпадоци Училишта, Паркови Отпад Бин Црв

FKJLUN Wastebasket Рециклирање на Отпадоци 64L Круг со Капак Ѓубре Може да Кујна Ресторан на Отворено Канализација

DEN 6749.04

Достапност
Достапно за нарачка

Tthis тенок бин е брилијантно лесни,што ја прави совршена за движење помеѓу канцеларии или соби.РАЗНОВРСНА : Овие практични кантите се, исто така, мулти-функционален и може да се користи како општа ѓубре кутии,канти,хартија, кутии,или белешки кутии за во градинка. ▲.Ѓубре може да има покритие,дршката може да се отвори и затворете го поклопецот,и на страната е дизајниран со повлече прстен за лесно движење. ▲.Поцинкуван железо и боја,водоотпорен,рѓа-доказ,притисок-отпорни,издржливи. ▲.Големина : 42x60 cm.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ СКЛАДИРАЊЕ МОЖЕ да-Продавница брак хартија во канцеларија;на кратко се стави преку облека дома;или да се користат во луксузен хотел.На состанокот вашиот различни потреби.Име на производ : Ѓубре Can Product материјал : поцинкуван iron Product боја : црвена,сина,yellow Capacity : 64 L/16.9 Gallon Size : 16.5*23.6 inches Applicable простор : погоден за кујни,ресторани,училишта,хотели и разни отворено placesprompt : 1.Обично,ние ќе брод на стоките многу брзо,и превозот времето е 15~20 дена.2.Бидејќи тоа е прирачник за мерење,ве молиме оставете порака за грешка од 1~3 cm.3.Ако имате било какви сугестии,ве молиме контактирајте со нас,сигурен и пријателски услуги на клиентите, ќе одговори во рок од 24 часа,задоволството на клиентите е нашата крајна цел.УПОТРЕБА ВО СЕКОЈА СОБА -Компактен и разновиден,користете го овој отпад во секоја соба од куќата!И користење со кеси за отпадоци за да се задржи за да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет од 5! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Зелена Тенок Правоаголна Рециклирање Може и Зелена Капка Шут Капак.Рециклирање

Фали еден трајни изградба, ова wastebasket е сигурен да го издржат тестот на времето, како и, outlasting на абење на

DEN 10063.92

NNYUNDING Фитинг Соба со Засенчување Завеса,Облека Продавница Фитинг Соба U-Облик Фитинг Соба Стан соблекувалната

Флексибилност : погоден за облека продавници,трговски центри,бањи и други места,треба да бидат фиксни н

DEN 2032.80