• Новак
Neoperl 13 0130 4 Ултра Низок Проток СПС Кеш Спреј Aerator, Стандардна Големина, 0.5 GPM, Вар Зелена/Бела Купола, Спреј Поток, M24 x 1 Конци, Пластика, 0.638 Висина (Пакување од 50)

Neoperl 13 0130 4 Ултра Низок Проток СПС Кеш Спреј Aerator, Стандардна Големина, 0.5 GPM, Вар Зелена/Бела Купола,

DEN 3831.36

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедува поздравниот-слободен проток, не-aerated спреј.Притисок компензираат за постојан проток од 20 до 80 psi.Анти-затнување купола екран филтри слоевита и честички.Теми директно во славина spout.Речиси невидливи еднаш ќе се инсталира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат