• Новак
Qewmsg Против Пролизгување Автомобил Цртичка Леплива Гел Подлога Не Се Лизга Универзална Планината Носителот Мат Перат Гел Подлога Автомобил Додатоци

Qewmsg Против Пролизгување Автомобил Цртичка Леплива Гел Подлога Не Се Лизга Универзална Планината Носителот

DEN 1252.80

Достапност
Достапно за нарачка

1. Флексибилно поставување : Ако поставени на табла, прозорецот или било која друга површина, тоа е многу флексибилен и лесен. 2. Против пролизгување) : Било кои објекти се сместени на тоа нема да слајд.Идеален за мобилни телефони, очила, делови, итн. 3. Практична настава : се Поправи мобилни телефони, пари, очила за сонце, MP3 плеери и други мали предмети, на unpainted табла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат