• Новак
Aleco 440108 Јасна-Flex Винил Лента на Вратата, 50% да се Поклопуваат, MaxBullet Алуминиумски Систем на Монтирање, 3' x 7', 8 x 0.080, Ниско-Temp Нула-Guard Ребрести

Aleco 440108 Јасна-Flex Винил Лента на Вратата, 50% да се Поклопуваат, MaxBullet Алуминиумски Систем на Монтирање,

DEN 4565.04

Достапност
Достапно за нарачка

Специјално формулиран за да се откажам директно без warping.Готови се заоблени рабови за да се спречи cupping.Concaved да се промовира построги печат.Тип на производ : ЛАБОРАТОРИЈА за СНАБДУВАЊЕ.Заврши винил лента вратата за полнење вклучувајќи хардвер монтажа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gzhenh ПВЦ Лента Странични Лизгачки Вратата Завеса Јасно Водоотпорен Комерцијални Прошетка во Замрзнувачи Склад

[Висококвалитетни материјали] ПВЦ лента завеси се антистатички и издржливи.Температура отпор : 20°F до 140�

DEN 1248.00

ETO Врати Multus - Надворешен Махагони Дрво Мулти Хоризонтална Штица Дизајн Влез на Врата, Пред-Висат на Располагање,

Вратата не е за комерцијална употреба.Вратата е Недовршена (Слики Погоре Покажуваат Заврши Врата).Овој �

DEN 1199.76