• Новак
Fanmats 11371 Универзитетот на Небраска Cornhuskers Винил Medallion Вратата Мат

Fanmats 11371 Универзитетот на Небраска Cornhuskers Винил Medallion Вратата Мат

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лиен 3 D тим логото.Отвори во аглите за дренажа.Совршен за вратите.Издржливи винил изградба. 19 инчи x 30 инчи.Леле вашите гости со врата душеци од Fanmats.Украсена со вашиот омилен тим е логото, овие вратата душеци се изјасни, додека одржување на нечистотија и кал да влезат во вашиот дом.Тешки винил изградба обезбедува траен мат.Длабоко резервоарот содржи вода и отпадни честици.Солиден ребра scrape чевли се чисти.Вашиот омилен тим логото е лиен во 3 D изградба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат