• Новак
Смешни Чевли Дома Жена Цртан филм Памук Влечки Симпатична Малку Полжав Влечки Сомот Жените Чевли Фабрика Директна Продажба (Боја : Како пик, Чевли Големина : 7.5)

Смешни Чевли Дома Жена Цртан филм Памук Влечки Симпатична Малку Полжав Влечки Сомот Жените Чевли Фабрика Директна

DEN 1141.92

Достапност
Достапно за нарачка

Ергономски дизајн и дебел ѓон : прсти на опашката се малку наклонети нагоре од 15°, и монтажа агол салда на притисок.Ергономски дизајн, дебел ѓон се меки и удобни.Новата ЕВА материјал има сосема различни мекост и го намалува притисокот на одење.Чевлите се меки и имаат добра еластичност, стапалата се силни, и нема звук при одење.Единствена има трнлив текстура, не се лизга и носат-отпорни, кој може да се заштити вас и вашето семејство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат