• Новак
isotoner Жените Тери и Сатен се Лизга на Cushioned Пантофли со Мемориска Пена за Внатрешна/Надворешна Удобност

isotoner Жените Тери и Сатен се Лизга на Cushioned Пантофли со Мемориска Пена за Внатрешна/Надворешна Удобност

DEN 470.40

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Синтетички единствена.Мека microterry и сатен исечените ги пантофли во лизга-на, ниска назад дизајн со затворен сува рамен подалеку од топлина.Слајд во еден пар на нашиот потпис isotoner Жените Ги Влечки во трајни microterry и сатен намали за сигурен мекост и поддршка.Microterry горен дел и покривачки, во комбинација со multilayer Pillow Step перница insole, гушкање ногата со сите околу мемориска пена footbed.Со Тајно Единствена лак поддршка технологија плус пета лулка и пети одмор, нозете ќе потоне во долготрајна удобност.Практично се лизга-за дизајн и разноврсна внатрешна/надворешна ѓон ги задржи нозете на движење од троседот да го продавница да спална соба со удобно доверба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Смешни Чевли Дома Жена Цртан филм Памук Влечки Симпатична Малку Полжав Влечки Сомот Жените Чевли Фабрика Директна

Ергономски дизајн и дебел ѓон : прсти на опашката се малку наклонети нагоре од 15°, и монтажа агол салда н

DEN 1141.92