• Новак
Inkbird О-10 Дигитален Термометар и Hygrometer Температура Влажност Следи Humidor Гитара Ukulele Мејсон Тегла.

Inkbird О-10 Дигитален Термометар и Hygrometer Температура Влажност Следи Humidor Гитара Ukulele Мејсон Тегла.

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

????????【Дигитален Термометар】Мини Дигитален Влажност Термометар ви овозможува лесно да ги знаете на животната средина температура и влажност, околу вас. ????????【Лесен за Употреба】 Поддршка °C/°F на владата, и читање на екранот лесно и веднаш.Рекорд Max.и Мин.вредностите на температурата и влажноста на воздухот. ????????【Мулти-функционални сцени】Можат да бидат ставени во домаќинството, гитара случај, зелена куќа, канцеларија и лаборатории. ????????【Точни читања】Температура мерен опсег : 23℉-140℉ ; Влажност мерен опсег : 30%-90%RH. ????????【 Напојување】 DC3.0 V, едно копче CR2032 Објект.Температурата Мерење Спектар : -5~60°C (23~140°F).Влажност Мерење Спектар : 30%RH~90%RH.Резолуција:1. Точноста:Температура±1°C; Влажност±3%.Power Supply:DC3.0 V, едно копче CR2032 Објект.Големина:3.94 x 1.26 x 0.39 (инчен).Термометар О-10 x 1. CR2032 Копчето x 1. Велкро x 2. Manua lx1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат