• Новак
Отворено Планета 24/36 Премиум Летаат Риболов Муви Асортиман | Сува, Влажни, Нимфи, Streamers, Wooly Buggers, Бункер, Caddis | Пастрмка, Steelhead, Бас Риболов Намамат Сет

Отворено Планета 24/36 Премиум Летаат Риболов Муви Асортиман | Сува, Влажни, Нимфи, Streamers, Wooly Buggers,

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа збирка содржи широк избор на 36 парчиња тестирани, најдобро продаваните суши, влажни, нимфи, streamers и хопер лета.Ова ќе му даде Почетници сè што треба да Започнете риболов или да му даде напредни риболовците сите нивни основни Лета за Патување.Овие муви работа, ќе имаат многу да се изберат, без оглед што пастрмка вода!.Летаат големина покрива од size 8 големина 16, поле големина на : 5.9*4.25*1.02 инч, се вклопува во вест или пак џеб.Лета содржани во голем сите-во-едно водоотпорен летаат кутија, одличен подарок!!!.Descriotion на мува асортиман : 1, СÈ што ВИ е ПОТРЕБНО ЗА да ЛЕТААТ РИБОЛОВ - Овие се најчесто докажано, добро познат безвременски риба-фаќање муви 2, СОВРШЕН ПОДАРОК - голема риболов подарок за вашите омилени риболовецот или рибар 3, ФАТИ СИТЕ РИБИ-во текот на ГОДИНАТА - Сува, Нимфата, Влажни, Streamers, Жирито, Јајца, ќе подготвени за сите услови. 4, ИЗДРЖЛИВ - Рака врзана за премиум куки за максимална штрајк 5, ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НА ПРИФАТЛИВА ЦЕНА - Одличен подарок за вашите омилени риболовецот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат