• Новак
Малина Reàl, Малина Пире Исполнет Сируп, 16.9 FL МЛ Squeezable Шише (Пакување од 1)

Малина Reàl, Малина Пире Исполнет Сируп, 16.9 FL МЛ Squeezable Шише (Пакување од 1)

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

MIXOLOGY УМ : Совршен за италијански газирани пијалоци, пиво коктели, алкохол-бесплатни пијалоци и замрзнати или потресена daiquiris и coladas.ВИСТИНСКИ ВКУС : Малина Реално е исполнет со Willamette и Глен Clova Малини од Северозападниот дел на Пацификот.SQUEEZABLE : Нема неуредна лименки или тешкотии при чување на неискористениот дел.Широк-устата шише отворање помага да се елиминира отпад преку овозможување лесен пристап со бар лажица или шпатула, и вулкан-во облик на spout овозможува за капење-слободно мешање.СВЕЖИНАТА ГАРАНТИРА : Развиена специјално за да остане униформа со многу минимален производ раздвојување со вграден кислород бариера за гаранција на производот свежина.НЕ САМО ЗА ПИЈАЛАЦИ : Одлично во кулинарски апликации како што се печење и десерти.Совршен за експериментирање со молекуларна гастрономија концепти како на пример, овошје пена или кавијар.Јагода Reàl заросеше со текот на кукла.Малина Reàl заросеше со текот на чоколадна торта.Тиква Reàl заросеше со текот на apple pie.Reàl Коктел Состојки Mixology Ум; Совршен за bellinis, италијански газирани пијалоци, пиво коктели, алкохол-бесплатни пијалоци и замрзнати или потресена daiquiris и coladas.Reàl Коктел Состојки лесно се раствора во голем избор на пијалоци апликации, но се идеално одговара за занает коктели.Одлични во кулинарски апликации како што се печење и десерти, како и експериментирање со молекуларна гастрономија концепти како на пример, овошје пена или кавијар.Само 1/2 – 1 мл.на вашето омилено овошје исполнет сируп додаде топол чај или iced чај создава уникатен, освежувачки пијалоци кои ќе бидат хит со вашите пријатели и семејството преку целата година.Мешавина на вкусови за да се направи вашиот сопствен забавни, единствени, гурманските комбинации и Меур или boba чај пијалоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат