• Новак
Hibiscus (Sorrel) Зачинет Сируп - беа 25,5 оз со Jamaican Избор

Hibiscus (Sorrel) Зачинет Сируп - беа 25,5 оз со Jamaican Избор

DEN 443.04

Достапност
Достапно за нарачка

Додавање на уникатни вкусови на вашиот сода вода, seltzer, коктели или mocktails, на Hibiscus sorrel е уникатен вкус.Направени со вистински шеќерна трска го прави голема засладувач за iced чај.Едноставни состојки со долг рок на траење за да имате во вашиот дом или бар.Пластични шишиња е двојно запечатени за да се обезбеди безбедно испорака. 100% гаранција за квалитет - На СБ Дома Ко.Нашата цел е да сте задоволни со вашата нарачка, ако за било која причина не сте среќни да ги споделите со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата за вашето купување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат