• Новак
ERZU Коса Поколеба Виткање Железо Стапче 22mm, Косата Поколеба Злато,3 Барел Виткање Железо Висока Температура Отпорни, Косата Wavers со 2 Контрола на Температурата за Жен?

ERZU Коса Поколеба Виткање Железо Стапче 22mm, Косата Поколеба Злато,3 Барел Виткање Железо Висока Температура

DEN 568.80

Достапност
Достапно за нарачка

Загреана керамички произведува негативно наелектризирани јони кои создаваат мека, сјајна бранови без било frizz. Пред виткање, се мијат косата треба да биде сосема суво и чешлани редовно.35 in Operation Инструкции : 1.На 30 години Брза Греење : Со PTC греење на елемент, на три барел виткање железо карактеристики на 30 години брзо загревање.Турмалин Керамичка Технологија : Усвојување турмалин керамичка технологија, косата curler ослободуваат големи количини на негативни јони, намалување на штета на коса, правејќи ја косата повеќе здрава, природна и кос повеќе трајни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виткање железо производство на Електрична Коса Curler Алатка Керамички Виткање Железо Стапче Стил Алатка Додатоци

Сигурен квалитет и потрајни.На керамика виткање железо обезбедува неспокојот површината,лесно да план�

DEN 1470.72

Топлина Отпорни на Ракавици за Косата Виткање Железни Ракавици Отпорни на Топлина Ракавици Отпорни на Топлина

Ново дизајнирани перм заштита алатки : 2 топлина отпорни на ракавици, 1 топлина отпорни на силиконското п

DEN 287.76