• Новак
Дрвото на Животот Чакра Камења Исцелување Кристали Фенг Шуи Виси Украс 7 Чакра Ѕид Украс Медитација Виси Украс Прозорец Украс за Домот Оркестарот на Партијата Деко

Дрвото на Животот Чакра Камења Исцелување Кристали Фенг Шуи Виси Украс 7 Чакра Ѕид Украс Медитација Виси Украс

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

[7 Центри Исцелување Кристали] : Јасно Кварцен Кристал, Аметист, Lapis Lazuli, Зелена aventurine, Тигар око, Жолта Џаспер, Црвена Ахат.Оваа gemstones виси украс декорација може да се совршено да се вклопи во било кој живее или работен простор.Тоа е совршен housewarming подарок за пријатели, семејство или негува близок, Особено за камен колектори. Аметист(Круната Чакра) 2.Кога ќе го носат,го промовира убавина, здравје,среќа и лечење.Едноставен Дрвото на Животот fengshui оркестарот може да ве инспирира и да се охрабруваат,да ви помогне да најдат сила и стабилност.симбол за позитивна енергија, раст и сила, преродба, светла иднина, долговечност, добро здравје, и свеж почеток на живот. Јасно Кристал(Трето око Чакра) 3.77 инчи,Падна камења големина : 0. Тигар Око Камен(Соларна Plexus) 6. 7 Чакра исцелување кристали камења вклучува : 1.Тоа ќе Кисна Изобилство и Благосостојба во Вашиот Живот. Зелена Aventurine(Срцева Чакра) 5. Жолта Џаспер(Сакрален Чакра) 7.Дрвото на Животот Елка Украс Чакра Камења Исцелување Кристали Фенг Шуи Partyfun Виси Украс 7 Чакра Ѕид Украс Медитација Виси Украс Прозорец Украс за Домот Оркестарот Партија Оркестарот Тоа се вели дека се подобри луѓе среќа како и одличен 7 чакра виси украс во врска.ДРВОТО НА ЖИВОТОТ е поврзана со знаење и мудрост.Рачно изработени дрвото на животот украс, Заврши на бакарна жица во форма на дрво на животот и string на drilled камења како гранки од дрвото со рака.Дрвото на Животот со своите семиња,гранки и корења синоним за семејното стебло.Тоа ќе ви помогне да се привлечат богатство и просперитет, успех, и сите добри работи.Дрвото на Животот Големина : 1. Црвениот Џаспер(Корен Чакра).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат