• Новак
Радост за Светот колекционерски предмети Glitterazzi Норвешка Дедо полски Стакло Божиќ Украс

Радост за Светот колекционерски предмети Glitterazzi Норвешка Дедо полски Стакло Божиќ Украс

DEN 1679.52

Достапност
Достапно за нарачка

Радост за Светот колекционерски предмети.Glitterazzi Норвешка Дедо Полски Стакло Божиќ Украс.Сосема Нов во Оригинално Пакување.Секој украс е рачно насликани од страна на полски занаетчии.Направени од устата разнесени стакло.Секој украс е толку убави на грбот, како што е на предната страна, кој е зошто секоја парче трае 7-10 работни дена за да се заврши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат