• Новак
4.25 Божиќ Топката Украси 4pc Поставите Розово Злато Shatterproof Божиќ Украси Дрво Топчиња за Божиќ Стебла Свадба Партија Празник Украси Tabletop Мали Дрвја Декорација (Розово

4.25 Божиќ Топката Украси 4pc Поставите Розово Злато Shatterproof Божиќ Украси Дрво Топчиња за Божиќ Стебла

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Декоративни Бесење Топки : Направи одличен прилог на вашето Божиќ украси и празник декорација.Совршен дома декор за разновидниот се прикаже на Божиќ, свадба, ангажман, годишнина, забава, како виси украси на дрво гранки, табела centerpieces, околу banister, пред приемот, итн.Совршен дома декор за разновидниот се прикаже на Божиќ, свадба, ангажман, годишнина, забава, како виси украси на дрво гранки, табела centerpieces, околу banister, пред приемот, итн.Се комбинираат со други украси да се создаде уникатен сад екранот.Направена со детали во умот, сјај и мат во комбинација, давање на high-end чувствуваат.25 инчен елка украси топки се направени од издржлив пластика кои е безбедно за домашни миленици и децата, висок квалитет на производот може да се користат како декорација за подолго време, Постојат многу различни бои да се избере од украсни топки ќе ви овозможи да се изгради вашата колекција брзо и ги красат со повеќе можности.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат