• Новак
Белег Дизни Тим Бартон е Кошмар Пред Божиќ Џек и Сали Божиќ Украс

Белег Дизни Тим Бартон е Кошмар Пред Божиќ Џек и Сали Божиќ Украс

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се плашиш до некои празник забава со оваа елка украс кој се одликува Џек Skellington и неговиот stitched-up душо, Сали, од "Кошмар Пред Божиќ.".Направени од смола, овој Белег Украс мерки 2.28 x 2.73 x 0.55 инчи.На украс е подготвен да се откажам од вашата елка со закачалка прилог.Одличен Божиќ подарок идеја за љубителите на Тим Бартон е модерна празник класичен филм "Кошмар Пред Божиќ.".Белег Украси слават ликови и карактери од современи и класични филмови, ТВ емисии, играчки, забава и спорт.Секоја празнична и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите.Се плашиш до некои празник забава со оваа елка украс кој се одликува Џек Skellington и Сали од "Кошмар Пред Божиќ." Тиква Кралот и неговата stitched-up сакана се сигурни да се донесе духот на сезоната за вашата декорација за годините што доаѓаат.Направени од смола, овој Белег Украс мерки 2.28 x 2.73 x 0.55 инчи.На украс е подготвен да се откажам од вашата елка со закачалка прилог.Одличен Божиќ подарок идеја за љубителите на Тим Бартон е модерна празник класичен филм "Кошмар Пред Божиќ." Белег Украси слават ликови и карактери од современи и класични филмови, ТВ емисии, играчки, забава и спорт.Секоја празнична и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите.Белег е на вашето семејство во сопственост на креаторот на честитки, елка украси, подароци, подарок заврши и повеќе за повеќе од 100 години.Ние се длабоко гордост да им се помогне на поединци се поврзете само на вистинскиот начин.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат