• Новак
YOUDENOVA Плакарот Организаторите и Складирање, Два 3-Полица Виси Плакарот Организаторите, 6-Полица Плакарот Виси Полиците, Платно, Беж

YOUDENOVA Плакарот Организаторите и Складирање, Два 3-Полица Виси Плакарот Организаторите, 6-Полица Плакарот

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Separable Дизајн】 : Изберете 6-полица плакарот виси плакарот организатор или 2 одделени 3-Полица виси чување полиците.Разделените дизајн е поефикасен за луѓе кои сакаат да ги користат нивните плакарот простор.Само Изберете она што стил ви се допаѓа!!!. 【Висок Квалитет】 : Направен од носат-отпорни, платно и засилен со тешки-должност МДФ Одбор, секој виси плакарот организаторот може да се одржи телесната тежина до 30 кг, изграден за да трае. 【ПОГОДНОСТ】 : Шест прегради да се утврди вашата облека пред време.Проверка на десет-дневна временска прогноза, и тргнале на вашата облека за недела во ова страшно виси sorter.Ви заштедува многу време наутро. 【Mesh Страна-Џебови】 : 2 странични џебови за чување на мали објекти кои имаат потреба од дома.Мрежа структура го прави тоа дише и лесно може да дознаам што е внатре. 【ТОПЛО СОВЕТИ】 : Пред купување, мерење на растојанието помеѓу вашиот плакар прачка и на подот да се види кој модел ќе биде најдобро и за вас.Боја : СИВА боја.Материјал : Платно ткаенина + МДФ одбор.Големина : 12" x 12" x 42".Тежина : 2.8 фунти.Боја : GREYMaterial : Платно ткаенина + МДФ board Size : 12" x 12" x 42"Тежина : 2.8 фунти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Zentto 16 Џебови Јасно Виси Складирање Торба Преку Вратата Оксфорд Водоотпорен Ѕид Вратата на Плакарот Организатор

Материјал : полиестер, големина : 71*39cm / 27.95*15.35 инч.Над вратата чевли организатор џебови се многу здрав и д

DEN 116.40

Ambesonne Бохемски Преносни Ткаенина Гардероба, Традиционалните Геометриска Ацтеките Мотиви Цик Zags и Триаголник

Патент затворање.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.Супер лесен за инсталација.Патент затвор�

DEN 3599.76

Воздушната Поглед на Фарма Зеленчук Виси памук и лен складирање торба,стабилна,мулти-цел,лесно да се откажам,погоден

Специјален материјал : Памук и лен.Удобно,отпорен на гребење,добар обликот на задржување,не е лесно да с�

DEN 383.76

xiaoruiarui Складирање Пошта Голем Капацитет Ѕид Монтирани Складирање Торба Преку Вратата Бања Ѕид Виси Складирање

✿ Овој мултифункционален ѕидмонтирани организаторот може да се закачи на вратата или ѕид, погоден за с�

DEN 1233.60

Ѕидот Вратата На Плакарот Виси Складирање Торба Дребулии Складирање Џебови Над Вратата Складирање Џебови,Виси

Материјал : Изработени од памук и лен.Материјалот е издржлив, еластични и водоотпорен што можете да ги к�

DEN 407.76

N/A Ѕидот Виси Складирање Торба Организатор, Виси Плакарот Организаторите и Складирање Лен Ткаенини Ѕид Торбичка

Помага да се задржи вашата соба среди и организира, и да ви помогне да најдете мали предмети кои ќе ви тр�

DEN 1276.80