• Новак
Ѕидот Виси Складирање Торба Ноќни Ѕид Монтирани Џеб Ѕид Декорација Џеб со Прилепува и Везови Лен Памучна Ткаенина Ѕид Виси Складирање Торба, Сива/Жолта Виси Џеб Ор?

Ѕидот Виси Складирање Торба Ноќни Ѕид Монтирани Џеб Ѕид Декорација Џеб со Прилепува и Везови Лен Памучна Ткаенина

DEN 900.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одлични за создавање на дополнителен простор за складирање.Помага да се задржи вашата соба среди и организира, и да ви помогне да најдете мали предмети кои ќе ви треба. ✿ Нашиот ѕид-монтирани џебови имаат убав изглед, кој додава убавина да ја собата и додава боја на вашиот секојдневен живот. ✿ Производ големина : 6.1 * 7.2 инчи, lanyard е за 3,9 инчи долго. ✿ Направени од бамбус памучна крпа материјал, памук и лен текстура, мека и дише. ✿ На мали и исклучителна везови разубавувањето го прави нашето складирање торба таписерии и убави; тоа е утврден од страна на snap копчето, кој е полесно да се отвораат и затвораат.Тоа не е само домаќинство организатор, но исто така декорација за вашиот дом.Име на производ : Ноќни ѕид-монтирани складирање bag Product материјал : cotton Number на производот џебови : 1 pocket Applicable места : дневна соба, спална соба, бања, канцеларија, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

xiaoruiarui Складирање Пошта Голем Капацитет Ѕид Монтирани Складирање Торба Преку Вратата Бања Ѕид Виси Складирање

✿ Овој мултифункционален ѕидмонтирани организаторот може да се закачи на вратата или ѕид, погоден за с�

DEN 1233.60

Zentto 16 Џебови Јасно Виси Складирање Торба Преку Вратата Оксфорд Водоотпорен Ѕид Вратата на Плакарот Организатор

Материјал : полиестер, големина : 71*39cm / 27.95*15.35 инч.Над вратата чевли организатор џебови се многу здрав и д

DEN 116.40

Воздушната Поглед на Фарма Зеленчук Виси памук и лен складирање торба,стабилна,мулти-цел,лесно да се откажам,погоден

Специјален материјал : Памук и лен.Удобно,отпорен на гребење,добар обликот на задржување,не е лесно да с�

DEN 383.76

SMARTAKE 5-Полица Над Вратата Виси Организатор, 2 Пакет Ѕид простор за Спалната соба, Вратата Складирање Организатор

Простор за Заштеда на енергија : вратата организаторот може да се додаде многу повеќе простор за зачуву�

DEN 647.76

Ambesonne Бохемски Преносни Ткаенина Гардероба, Традиционалните Геометриска Ацтеките Мотиви Цик Zags и Триаголник

Патент затворање.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.Супер лесен за инсталација.Патент затвор�

DEN 3599.76

N/A Ѕидот Виси Складирање Торба Организатор, Виси Плакарот Организаторите и Складирање Лен Ткаенини Ѕид Торбичка

Помага да се задржи вашата соба среди и организира, и да ви помогне да најдете мали предмети кои ќе ви тр�

DEN 1276.80