• Новак
Mkono Керамички Виси Колонист на Плитки 8 Инчен и Длабоко 6 Инчен за Внатрешна Отворено Растенија, Сет од 2 Модерна Фабрика Тенџере Геометриски Порцелански Виси Кошниц

Mkono Керамички Виси Колонист на Плитки 8 Инчен и Длабоко 6 Инчен за Внатрешна Отворено Растенија, Сет од 2

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Mkono Виси Керамички Колонист се дизајнирани да се одржи вашата прекрасна фабрика, како што се ivy, билки, ferns, philodendrons, вкусен, цвеќиња или други растенија со тоа е модерна минимализам дизајн.Мат бела глазура се вклопува во секој дом оркестарот стил.Вертикална виси како удобен простор saver.Растенија НЕ се вклучени!.Совршен за вашата патио, градина, тремот, балкон, дома, во собата или во близина на прозорец, додадете контакт на зеленило на вашиот простор.Оваа керамички виси кошница колонист е одличен подарок идеја за фабрика љубовник, го подига соба и accentuates убавината на нивните houseplants.Големина : Плитки 8"W x 4.5"H;Длабоко 6"W x 5.3"H, вкупна висина со јаже е 26".Длабоко дизајн може да им помага на корените да расте како тие желба и плитки широк-устата еден ќе им овозможи на светлината да блесне на мал растенија, на состанокот различни садење потреби.Секој керамички виси тенџере опремен со свои ударна дупка за да се избегне акумулација на вода и да ви помогне да го продолжат животот на вашето драгоцено растенија.Исто така доаѓа со монтажни гума plug да се инсталира за да се задржи на нечистотија внатре ако треба.Совршен за да се користи како внатрешен или надворешен колонист.Направени на добар квалитет во бела керамички цвет тенџере и полиестер јаже.Совршен за бесење директно од таванот кука или од колонист кука монтира на ѕид.Mkono е регистрирана трговска марка и нашиот производ е професионална производство и лична продажба.Големина на : .Плитки 8"W x 4.5"H;Длабоко 6"W x 5.3"H, вкупна висина со јаже е 26".Оваа керамички виси колонист е прекрасен прилог на било стилот на вашиот дом или канцеларија оркестарот.Одлична за употреба како растение садови за ivy, билки, ferns, philodendrons, spider растенија со своите виси функција.Ќе љубов на око-фаќање стил на дизајн на оваа виси колонист, и ќе ја ценат нивната исклучителна адаптибилност и издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виси Колонист 8 Инчен Пакување од 2 Само за Наводнување Виси Planters Пластични Цвет Садови Сива Отворено Растенијата

Овој умен фитил садови може да ви помогне да се грижи вашиот растенија, кога ќе одат надвор неколку дена

DEN 479.76