• Новак
Mkono Ресни Растенијата Ги Затворен Виси Колонист Кошница со Дрво Монистра Декоративни Цвет Тенџере Носителот Нема Tassels за Внатрешна Отворено Boho Дома Декор 35 Инчи, сл

Mkono Ресни Растенијата Ги Затворен Виси Колонист Кошница со Дрво Монистра Декоративни Цвет Тенџере Носителот

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТИЛСКИ И УНИКАТЕН - модерната, гроздобер инспирирани од растенијата ги додава совршен допир на вашата соба и дневна соба.Оваа убавица ќе биде gracing вашиот дом или балкон градината, или осветлувајќи до канцеларија.Лесно да додадете некои посебни да вашата прекрасна бохемски дома декор, слатка farmhouse оркестарот, или модерен минималистички стил.КАРАКТЕРИСТИЧНА ЗАНАЕТ - рачно изработени од страна на нашите талентирани занаетчии, ова растение носител е направен со користење на 100% Чист памук кабелот.Mkono виси на растенијата стојат има силна флексибилни ткаени дизајн кој може да се смести во различни форми и големини на planters.На 35 инчи долго, тоа е совршен за planters до 9 инчи во дијаметар. (САДОВИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).ЛЕСНО ДА ВИСАТ ВО СЕКОЈ ПРОСТОР - закачалки се погодна за внатрешна и надворешна употреба.Само проширување на 4 нога жици, се стави на фабрика тенџере во средината на врска.Тоа е одлично за boho дома декор, го направите вашиот живот да стане единствена.Виси на растенијата носителот може да се користи за дневна соба, кујна, хала, патио, високи и ниски таванот.ЕДЕН НЕОБИЧЕН И УНИКАТЕН ПОДАРОК - Дали сте во потрага за нешто посебно?Ова е еден од оние подароци кои можете да ги даде на секому за секоја прилика, родендени, housewarming, годишнини, Божиќ или на било кој друг meansful дена.КУПИ ТВОЕ СЕГА за себе или за некој што го сакаш и да се направи Boho модна изјава во вашиот дом.Сепак многу малку или ќе изберат да ги користат овој поглед, се забавуваат со тоа.Mkono е регистрирана трговска марка и нашиот производ е професионална производство и лична продажба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виси Колонист 8 Инчен Пакување од 2 Само за Наводнување Виси Planters Пластични Цвет Садови Сива Отворено Растенијата

Овој умен фитил садови може да ви помогне да се грижи вашиот растенија, кога ќе одат надвор неколку дена

DEN 479.76