• Новак
BestPysanky Извртени Злато Тон Метал Украс Стојат 7 Инчи

BestPysanky Извртени Злато Тон Метал Украс Стојат 7 Инчи

DEN 216.96

Достапност
Достапно за нарачка

5.5 Инчи Висок.Метал.Злато На Ѕвонење. 7 Инчи Висок x 3 Инчи (База Дијаметар) Метал Стабилен и Здрав Тркалезна Метална База Држи вашиот Украс Стабилна и Безбедна BESTPYSANKY уникатен украс стои линија карактеристики рачно изработени, класичен изглед прикажува да се покаже убавината на вашите колекционерски предмети.Оваа елегантна tripod метал јајце штанд ќе се обезбеди широк, здрав база за да се помогне да се обезбеди вашите објекти да остане во место.Единствена антички дизајн ќе додадете контакт на класа на вашиот богатства.Оние кои имаат убаво украсени украси може да сакате нешто повеќе специјални од обичен држачот за да го покаже тоа исклучување.Тоа е направен од железо, па тоа здрав и дека дозволува тоа да го прикажете вашиот уникатен украс на секоја рамна домаќинство површина.Се најде совршено место за вашите скапоцени работи на уметноста!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат