• Новак
Plymor Едноставен Златен Украс Стојат, 6 H x 2.625 W x 2.625 D

Plymor Едноставен Златен Украс Стојат, 6 H x 2.625 W x 2.625 D

DEN 248.64

Достапност
Достапно за нарачка

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 6" x 2.625" x 2.625" (висина x широчина x длабочина).ЕКРАНОТ ДИМЕНЗИИ : 4.75 x 3.5 x 3.5 инчи (висина x широчина x длабочина), што укажува на екранот виси висина од 4.75 инчи.МАТЕРИЈАЛ : Месинг тон метал застане.УПОТРЕБА : Одличен прилог на екранот на вашиот уникатна колекција.Стои помогне да се акцентира и покажат своите виси колекционерски предмети.Одличен за украси, џеб часовници, дрво toppers, виси orbs, сонце-catchers, ветер whimsies, накит, мали обоени-стаклени предмети и други сувенири.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Кога ќе го купите Plymor Бренд, производ, вашето задоволство е да се гарантира.Plymor Едноставен Златен Украс Стојат, 6" H x 2.625" W x 2.625" DWhat големина на екранот за да нарачате?Мерка вашиот објект со својата висина, ширина и длабочина.Бидејќи вие не сакате да дозволите вашата точка да биде виси, да ги земе предвид соба за објектот да се откажам слободно.Не заборавајте да вклучуваат ставки оригинални виси string или прилогот.Што е ова стои во версај област?Ова стои има дисплеј областа на 5.75" (висина) x 2.5" (ширина) x 2.5" (длабочина), со бесење на екранот висина на 5.75" мери до најблискиот .125".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат