• Новак
Црвено Огледало Хром Фрлија Винил Заврши за Автомобил, Брод, Велосипед 1 Нога x 5 Метри Само Лепило Филм Decal Воздух Ослободување Меур и Воздухот-Слободен 3MIL-VViViD8

Црвено Огледало Хром Фрлија Винил Заврши за Автомобил, Брод, Велосипед 1 Нога x 5 Метри Само Лепило Филм Decal

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Хром винил заврши е брзо, економично алтернатива за сметка на нов paint job.Штити површини од гребнатини, нечистотија, и изложеност на временските услови.Самолепливи, сува апликација, repositionable.Се водат задржување на помалку од 1% (во споредба со поевтини vinyls со 25%).Сообразност и водат до 24% (низок).Ламиниране потребни за да се спречи боја исчезнува.VVi Vi D материјали кои се дизајнирани да се изврши за DIYers и Добрите слично, сите, додека одржување на професионална одделение производствени стандарди.Нашите обвива се лесни за употреба, безбеден за вашите боја, и постојано подобрување на секоја серија.Тие, исто така, дојде во текот на 200 варијации на бои, текстури и бои, како што Сјајна, Мат, Сатен и текстура.VVi Vi D е индустриски лидер во винил завиткување на светот.Нашите производи се користат од страна на милиони клиенти и имаат пишувано во светот-класа автомобили покажува и настани. 30+ години на производство искуство и 10+ години на винил завиткување поставите нас, освен во однос на квалитет, иновативност и вредност.Љубовта на вашиот проект?Пост слики и СЕ ВКЛУЧЕНИ!на нашиот веб-сајт, социјална работа или печатените медиуми да се покаже вашата работа во светот!.Се видиме таму!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат