• Новак
YFQHDD Мини Led Проектор Поддршка 4K 3D 5500 Lumens Android WiFi, Bluetooth Преносни Кино Beamer за Smartphone (Боја : Android Верзија)

YFQHDD Мини Led Проектор Поддршка 4K 3D 5500 Lumens Android WiFi, Bluetooth Преносни Кино Beamer за Smartphone

DEN 14485.44

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе униформа осветленост да се направи секој детал јасна и светла.Тоа значи дека проектира сликата е повисоко од хоризонтална положба на проектор, и проектираните слика не е покриена од страна на десктоп, па како да ви даде подобро гледање искуство. 4 : 1 златна проекција сооднос, може проект над 100 голем екран во рок од 3 метри, и уживајте во високо-дефиниција кино дури и во спалната соба.Со MSTAR интелигентни видео чип и оптимизиран за високо спецификација единица за складирање во голема мера ја подобрува компјутерска моќ перформанси.Независно дизајниран нова криви површината aspheric огледало, Ефикасност е зголемен за 10%.Повеќе униформа осветленост да се направи секој детал јасна и светла.Тоа значи дека проектира сликата е повисоко од хоризонтална положба на проектор, и проектираните слика не е покриена од страна на десктоп, па како да ви даде подобро гледање искуство.4 : 1 златна проекција сооднос, може проект над 100 голем екран во рок од 3 метри, и уживајте во високо-дефиниција кино дури и во спалната соба.Со MSTAR интелигентни видео чип и оптимизиран за високо спецификација единица за складирање во голема мера ја подобрува компјутерска моќ перформанси.Независно дизајниран нова криви површината aspheric огледало, Ефикасност е зголемен за 10%.ПОДДРШКА за ДА се ПОВРЗЕТЕ ПОВЕЌЕ DEVICESCAN се ИГРА СО РАЗЛИЧНИ WAYSEasy да го исфрлам плоштадот слика.Квалитет на слика е повеќе delicate If ќе се премногу осетливи на бои, ве молиме да се купи со претпазливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат