• Новак
НИ 2-Prong Порта AC Кабелот за Напојување/Кабел за Sony Playstation 4 PS4 PS3, PS2/PS3 Слим

НИ 2-Prong Порта AC Кабелот за Напојување/Кабел за Sony Playstation 4 PS4 PS3, PS2/PS3 Слим

DEN 844.80

Достапност
Достапно за нарачка

НИ 2-Prong Порта AC Кабелот за Напојување/Кабел за Sony Playstation 4 PS4 PS3, PS2/PS3 Slim Feature : ✿ 100% сосема нов и висок квалитет. ✿ Количина : 1 PC ✿ Кабел Должина од 100cm/39.37" ✿ Поврзете AC адаптер за да го AC штекер, ИЛИ приклучок директно во компјутер или друг уред со вграден AC адаптер✿ Одговара најмногу 2 порти моќ адаптери✿ Додаток Само, уредот не е вклучен Пакет Содржина : ✿ 1 PC USB Конектор за Кабел за Податоци Синхронизација Линии За Sony Playstation 4 PS4 PS3, PS2/PS3 Слим.НИ 2-Prong Порта AC Кабелот за Напојување/Кабел за Sony Playstation 4 PS4 PS3, PS2/PS3 Slim Feature : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PC Кабел Должина од 100cm/39.37" Connect AC адаптер за да го AC штекер, ИЛИ приклучок директно во компјутер или друг уред со вграден AC adapter Fit повеќето 2 порти моќ adapters Accessory Само, уредот не е вклучен Пакет Содржина : 1 PC USB Конектор за Кабел за Податоци Синхронизација Линии За Sony Playstation 4 PS4 PS3, PS2/PS3 Слим.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат