• Новак
DONCK 3D Фан Проектор Holographic Фан Рекламирање Машина Голо Око 3D Фан Екран 100cm со WiFi Мобилен СТАН Контрола Партија Украси се врти Имагинација Холограмот Фан Проектор

DONCK 3D Фан Проектор Holographic Фан Рекламирање Машина Голо Око 3D Фан Екран 100cm со WiFi Мобилен СТАН Контрола

DEN 1418.40

Достапност
Достапно за нарачка

●Кул, три-димензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфери содржина, која може да се далечински манипулира за да го замените содржината и надградба. ●Тоа што е мал во големина, преносни и лесно да го инсталирате, и има поширок спектар на употреба сценарија. ●Clear image, лесно да се замени рекламна содржина, за поддршка на заеднички слики, анимација, слика на екранот. ●Тоа е погоден за кина, аеродроми, трговски центри, метрото, град реклами, изложби и други места. ●Живописни holographic се прикаже на стоки, динамичен прикажување на детали за производот лесно да се идентификуваат, да се применуваат за информации брзо и примена на стоки.Descrption : Содржини Формат : MP4, AVI,RMVB,MKV,GIF,JPG,PNG Поддршка : ТФ-Картичка и Wifi Школка Материјал : Метал + ABS + PC Работа Температура : -10℃~40℃ PC оперативен Систем : Windows XP,Win7, Win8, Win10 Инсталација на Владата : Ѕид Виси, Слетување и Носење На Wifi функција : 1,Поддршка на мемориската картичка , Стан на телефон или лаптоп префрлување на слики . 2,СТАН поддржуваат Android и IOS systerm ,но СТАН брзината на трансфер е бавно( Најдобрите 10 секунди видео) и функцијата е едноставно.Најдобар начин е да испратите датотеки од мемориската картичка мемориската картичка е постабилна. 3,Wifi е само начин за да се поврзете на мобилни телефони и машини , а Не некоја мрежа која што навистина може да пристапите на Интернет.Пакет се Вклучени : 4 x Фан 1 x Меморија Card1 x Далечински Управувач 1 x Читач на картички 1 x Фиксна Стапка 2 x Set Завртки 1 x Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат