• Новак
LMGKS C300 DLP 1080P Full HD Проекторот 800 ANSI со Android WiFi Дома Кино Поддршка 3D 4K ТЕЛЕВИЗОР Паметен Телефон Проектор Beamer (Боја : Додадете 3D Очила, Големина : Големи)(L,Додадете 3D Очила

LMGKS C300 DLP 1080P Full HD Проекторот 800 ANSI со Android WiFi Дома Кино Поддршка 3D 4K ТЕЛЕВИЗОР Паметен

DEN 1967.76

Достапност
Достапно за нарачка

Секое мало движење на проекторот ќе бидат откриени и предизвика БОЛЕСТ. Поддршка јазик : руски.Брилијантен боја е од клучно значење за домашни кина. 3-та генерација MEMC во 2020 овозможува прецизна контрола на рамката-interpolation.Полно работно Време Stepless Авто Focus The полно работно време stepless БОЛЕСТ работи во позадина без да ви досаѓаме. долго притиснете го поставите копчето.Поддршка Shutter 3 D Function1. Имаат добри топлина дисипација систем, заштита на машината и го направи животот подолго.Не PSMake сликата изгледа животот like3rd Генерација MEMC Technology The 3-та генерација MEMC во 2020 овозможува прецизна контрола на рамката-interpolation, зголемување на обработка на слика способност за 30%. Многу голема меморија : 3+32 GB.изберете слика-изберете 3 Dпостави 4. MTK9652 чипсет е обично исклучиво ангажирани за 8 K ТВ. 709 покриеност е потребно.Тоа ефикасно да се елиминира движење judder во високо-брзински секвенци.Поддршка HDR10 Decode HDR10 двојки на приметува слика од светлината, заедно со зголемување на контрастот на сликата (споредба на светлина што се гледа од сите бела слика и со сите црни сликата). вклучување на 3 D очила и да уживате во it Can не работат заедно со камен-темелник correction8 Поени Корекција Adjustment With 8 поени корекција на вредноста, а prefect слика е секогаш се огледа во без оглед на позицијата на проектор кој нуди максимална флексибилност на вашата домашна кино поставување. Преземете 3 D видео на USB диск.поврзување со проектор.Англиски јазик.Германски, француски, корејски, шпански,италијански, Chinese Projector Show1080 P Full HD и 800 ANSI Lumens800 ANSI lumens, брилијантен слика доставени дури и во текот на денот time Native 1920*1080 резолуција, 4 K декодирање supported Real Шут. 1080 P Full HD со 800 ANSI Lumens, поддршка 4 K декодира.BT 709 е индустриски стандард за HDTV целиот свет, за да се гарантира точна репродукција на cinematic боја, 100% БТ.Сликата ќе биде стави назад во фокус-уште пред да го почувствувате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

01 02 015 Индустриски Компјутер, Индустриски Компјутер Мали Димензии за Домашна Канцеларија Образование Мултимедијални

И за широк спектар на употреба, HTPC е погодна за дом, канцеларија, образование мултимедија, хотел, проекци

DEN 2164.80