• Новак
PortKeys BM5 II Камера Областа Следи Висока Осветленост на Екранот на Допир, го Следи со LUT(5.2 Инчи)

PortKeys BM5 II Камера Областа Следи Висока Осветленост на Екранот на Допир, го Следи со LUT(5.2 Инчи)

DEN 7176.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Важно】BM5 II може да го контролира многу камери,ако сакате да ја контролирате вашата камери, ви треба за да купите Portkeys контрола кабел погоден за камерата одделно.Да се контролира BMPCC 4 K1920x1080 резолуција;3 G-SDI/HDMI сигнал поддржува.Тоа овозможува да се направи подобро видеа. 【Tilta Јадро N/M Следат Фокус】Жичен се поврзете со моторни надвор на BT1 за контрола.Вклучувајќи CAL、A/B Точка、Следат Фокус.Напојување да Tilta Јадро Следат Фокус систем. 【Полнење Метод】Sony NP-F970/F960/F750/F550,или можете да користите Port Keys 12 V-2 A Моќ Адаптер со Авијација Конектор за напојување на камерата ги следи. 【Внимание】една година гаранција, ве Молиме да ги проверите опис на производот пред купување за да се види дали тоа е соодветен за вашата камера.Метална обвивка на оваа камера монитор има добар коефициент на топлинска спроводливост.Бидете сигурни да се прилагоди на фан до максимум под највисок степен на осветл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Монитор, Видео Бебе Монитор Гласовна Контрола HD Дисплеј Мултифункционален Сигурен Камера за Видео Монитор

【Smart Откривање и Локални Репродукција】 бебето креветчето камерата може да се детектира автоматски беб

DEN 506.40