• Новак
LELO БРУНО Луксузни Vibrating Анален Простата Massager за Мажите, Водоотпорен и USB-Батерија, Црна

LELO БРУНО Луксузни Vibrating Анален Простата Massager за Мажите, Водоотпорен и USB-Батерија, Црна

DEN 2232.00

Достапност
Достапно за нарачка

БРУНО е ултра-моќен и луксузен вибрации на простата massager, со цел да ви понудиме hands-free климакс и подолготраен, поинтензивно задоволство.Две моќни мотори (еден за простатата, друг во "база" за перинеумот) направи сензации големо, со опција да се истражуваат 6 различни вибрации прилагодувања на допир на едно копче.Совршено обликувани за да остане во место и стимулирање на простатата, БРУНО е големина, форма и перформанси понуда ум-дува задоволство.Нуди часа на задоволување на задоволство од една 2-часовно полнење, и целосно подводните за бања или туш.Направена е од мазна, тело-безбедно силикони, БРУНО, исто така, придобивките од 1 година гаранција и 10 година задоволство гаранција.БРУНО е за сите, за едноставност, моќ и софистицираност.Преку 6 променлива задоволство прилагодување, својот елегантен силикони форма испорачува своите неверојатни моќ точно каде остроумниот човек сака тоа најмногу за поголема, подобро, повеќе и повеќе интензивни оргазми - вклучувајќи многу посакувана hands-free оргазам.Тоа е наплатен преку USB за погодност и 100% водоотпорни.Без разлика дали тоа е вашиот прв пат или вашиот илјадинки, БРУНО нуди сексуално искуство на неспоредливи задоволство. 1. ЗГОЛЕМЕНА МОЌНОСТ т се срами да се земе BURNO со вас да се бања или туш.Направете употреба на водоотпорен дизајн за да се откријат нови длабочини на задоволство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат