• Новак
PiniceCore 4pcs Хрчак Тунелот Надворешната Цевка Затка Plug Крајот Капа DIY Кафез Одбивни Додатоци Случаен Боја

PiniceCore 4pcs Хрчак Тунелот Надворешната Цевка Затка Plug Крајот Капа DIY Кафез Одбивни Додатоци Случаен

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи за блокирање на излезот, да се спречи бебе бегство.Направени од високо квалитетни пластични, здрав, , лесно да се соберат и да ги преземат, освен за чистење.Внатрешен дијаметар : 2.17 инчен, одлична за хрчаци, ferrets и стаорци, гвинеја свињи и мали миленичиња.Било каков надворешен цевка кафез може да биде конектиран големина е ист.Спецификација : Материјал : Пластика.Боја : Случајни Боја.Пакетот вклучува : .Внатрешен дијаметар : стан. 5.5 cm(2.17 во).1 X Хрчак Тунелот Приклучок(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Спецификацијата

Material:
Plastic.
Color:
Random Color.
Package include:
.
Inner diameter:
app. 5.5cm(2.17in).
1 X Hamster Tunnel Plug(other accessories demo in the picture is not included.). :
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :

Со стоката дадена додека купуваат